Siconbelt

Pocketlift*

Yeraltı madenciliği ve sürekli şaft taşıma için yeni çözüm.

Pocketlift ile güç aktarımı işlevi, sert üçgen çapraz çubuklarla birbirine bağlanan iki dar çelik kord kayışı ile sağlanır. Taşınacak malzeme, çapraz çubukların ortasına cıvatalanmış kumaş takviyeli kauçuk ceplere beslenir. Bu çubukların ayrıca bir kılavuz işlevi vardır. Her üç öğe de ayrılabilir şekilde bağlanır ve ayrı sevkiyata ve sahada kolay kuruluma izin verir.

 

Flexowell teknolojisinin daha da geliştirilmiş hali olan standart Pocketlift Tip III, 1500 m3/sa’e kadar kapasitelere ve 700 m’ye kadar kaldırma yüksekliklerine ulaşırken, yeni nesil Pocketlift tip II, 4000 m3/saate kadar yüksek kapasiteler için geliştirilmiştir. Her iki sistem için farklı cep genişlikleri, tam olarak müşteri gereksinimlerine göre özel olarak tasarlanmış bir tasarıma izin verir.

 

Ana uygulama alanları yer altı madenciliği ve tünelcilik olduğundan, MSHA veya ISO 340 / EN 20340 gibi tüm büyük maden müfettişliklerinden kalite onayı almamız zorunludur. Gıda ve çimento endüstrisinde yüksek kapasiteli silo besleme için yağa ve yağa dayanıklı ve ısıya dayanıklı kauçuk bileşikler mevcuttur.

 

pocketlift dikey taşıma konveyör bant
pocketlift dikey taşıma konveyör bant
dikey taşıma konveyör bant