Tekstil Katlı

Wood Sawyer ve Wood Sawyer Plus Tekstil Bandı*

Continental, Wood Sawyer ve Wood Sawyer Plus konveyör bantları ile verimliliği arttırır ve arıza sürelerini azaltr. Wood Sawyer ve Wood Sawyer Plus konveyör bantları, olağanüstü hizmet ömürleri, ağaç endüstrisi için ton başına daha düşük maliyet sağlar. Uzun vadede bu, daha iyi bir sonuç elde etmek anlamına gelir.

Yüksek nihai güç Wood Sawyer Plus bantları, yüksek gerilim artışlarına karşı dirençlidir. Mekanik bağlantı elemanlarını daha uzun süre kullanım ömrü sağlar. Bu daha yüksek nihai mukavemet, zorlu çalışma koşullarında kritik bir fark yaratır.
Üstün kullanım direnci Yüksek mukavemetli kıvrımlı tekstil, daha büyük darbe yüklerine karşı dirençli olması ve bantlar ve tamburlar arasında sıkışan malzemeler üzerinde gerildiğinde, yırtılmaya karşı direnmesine olanak tanır.
Üstün Gold Plus kaplama özelliği Gold Plus, orta düzeyde terpen direnci için ağaç endüstrisinin birinci sınıf seçimi olarak kabul edilmektedir. Aşınmaya dayanıklı özellikleri, onu talaşların işlenmesi için en iyi değer haline getirir.
Mükemmel bağlantı özelliği Yenilikçi dolgu karkas tasarımı, bant izleme sorunlarını en aza indirir ve yanlış hizalamadan kaynaklanan hasarı azaltır. Doldurma yönündeki yüksek mukavemetli karkas, bağlantı elemanının dışarı çekilmesine direnmek için birlikte çalışır.
Mükemmel yapışma değerleri Üstün yapışma, ağır darbe, zorlu koşullar, sıkışan malzeme ve kenar hasarı nedeniyle erken bant arızasına karşı koruma sağlar.
Kapak Çeşitleri; Defender Series Stacker Series Survivor Series Monster Hide Series Solar-Shield Series Gold Series Shield Series Shield Flame Series
Kağıt hamuru ve kağıt sektörü Ağaç Endüstrisi

Ağaç ve Kağıt Tesisi

Benzer Ürünler

No posts were found for provided query parameters.